Poznaj nasze psy

Hodowla Border Collie Młodocin

A-DIEGO
Stajnia Sadyba (FCI)

Diego to połączenie spokoju, łagodności i równowagi z sympatią, pozytywnym nastawieniem do świata i przyjaznym duchem. Wierny i oddany. Dobrze ułożony, posłuszny, przyjazny wobec dzieci oraz dorosłych. Uwielbia zabawy na podwórku, kocha biegać po polach i drogach i zawsze chętnie podróżuje samochodem. Ciekawy nowego świata. Jest stałym uczestnikiem wystaw krajowych oraz międzynarodowych z różnymi sukcesami. i osiągnięciami. Wytrwale pracuje na tytuł Championa Polski.

Diego posiada uprawnienia jako reproduktor.
Posiada komplet badań genetycznych oraz badania na dysplazję.
Posiada Certyfikat Identyfikacyjny DNA psa.
(wszystkie komplety badań do wglądu w hodowli).

Urodzony 23.11.2021
Rodzice:
– ojciec: LUCKY FOR YOU MAGIC MIKE
– matka: TARA Stajnia Sadyba

EŁKA SZILA "DORI"
Moje Anioły (FCI)

EŁKA SZILA „DORI” Moje Anioły (FCI) – jej charakter można określić w trzech słowach: dusza podszyta wiatrem. Pełna energii, wigoru i zawsze chętna by pójść w zawody z najlepszą towarzyszką od biegania na przełaj, Lilu. Te dwie cudowne dziewczyny tworzą wyjątkowy duet, przy którym nawet pochmurny dzień staje się słoneczny i ciepły. Ma szacunek do starszych psów i jest troskliwa w stosunku do młodszych. Przyjazna dla dorosłych i dzieci.

Urodzona 26.10.2020
Rodzice:
– ojciec: Res Poloniae (FCI) BEST FRIEND
– matka: Kiss Me And Love Me (FCI) MARGO

DORI posiada pakiet badań dla rasy border collie w tym badania na dysplazję.(badania do wglądu i uzyskania wszelkich informacji na ten temat w hodowli)

OPIUM "LILU"
Kirrasz (FCI)

OPIUM „LILU” Kirrasz (FCI) – to uosobienie piękna, elegancji i gracji. Doskonała budowa oraz umaszczenie jak przystało na rasę border collie. To połączenie łagodności, ciepła, sprytu oraz posłuszeństwa. To wszystko przekłada się na doskonałą kondycję oraz szczere oddanie i zaufanie. Jest wspaniałą sprinterką, uwielbia spacery na otwartym terenie jak i w mieście, jest dobrą towarzyszką zabaw z innymi psami, najbardziej lubi się bawić w szukanie zabawek. Chętnie poda łapę na dzień dobry.

Urodzona 20.06.2020
Rodzice:
– ojciec BAZYL z Ulicy Zamkowej (FCI)
– matka ANDREA ISABELL Old Story (FCI)

LILU posiada pakiet badań dla rasy border collie w tym badania na dysplazję. (badania do wglądu w hodowli)

ABBI
Hoshi Kagayaku (FCI)

ABBI „Bibi” Hoshi Kagayaku (FCI) – to oaza spokoju i łagodności. Pełna ciepła, oddana przyjaciółka i dobrze ułożona partnerka. Na hasło „gdzie idziemy?”, które w naszym wspólnym rozumieniu oznacza spacer, odstawia taniec radości kręcąc bączki wokół własnej. Spacery na otwartej przestrzeni jak i w mieście to doskonały relaks oraz uwalnianie energii i wolności ducha. Jest doskonałą matką dla swoich szczeniąt, czułą i opiekuńczą. Goście duzi i mali zawsze mile widziani.

Urodzona 09.04.2018
Rodzice:
– ojciec: ALVIN Czerwień Zachodzącego Słońca (FCI)
– matka: BE BRAVE NELLY Holly Collie (FCI)

ABBI posiada pakiet badań dla rasy border collie w tym badania na dysplazję.(badania do wglądu i uzyskania wszelkich informacji na ten temat w hodowli)

BE BRAVE NELLY
Holly Collie (FCI)

Jestem już na zasłużonej emeryturze

Astro Hodowla Border Collie Młodocin